Compeed Niewidoczne Plastry na Opryszczkę
15 sztuk
Compeed Plaster na opryszczkę przyspiesza proces gojenia się opryszczki
Plaster na opryszczkę przyspiesza proces gojenia się opryszczki w stopniu porównywalnym z kremami zawierającymi 5% acyklowiru i umożliwia szybki powrót do formy. Plaster oferuje siedem korzyści:
1. Szybko leczy.
2. Natychmiast zakrywa opryszczkę.
3. Redukuje mrowienie, swędzenie i pieczenie.
4. Redukuje zaczerwienienie i opuchliznę.
5. Przynosi ulgę w bólu.
6. Redukuje pęcherze i pomaga zapobiegać powstawaniu strupa.
7. Redukuje ryzyko powstania zakażenia poza raną.
Plaster na opryszczkę Compeed można stosować od pierwszych oznak uaktywnienia się wirusa (zazwyczaj jest to mrowienie w okolicy ust) aż do końcowej fazy, kiedy skóra jest już całkowicie wyleczona. Umyj ręce przed aplikacją plastra. Plaster należy przykleić na czystą, suchą skórę. Nie należy stosować plastra w połączeniu z żadnym kremem, ponieważ plaster może nie przykleić się do skóry. Plaster stosuje się bezpośrednio na opryszczkę wargową. To chroni przed dalszym zakażeniem się opryszczką oraz przed rozprzestrzenianiem się wirusa.
Jeżeli plaster utrzymuje się na skórze, nie ma potrzeby jego wymiany lub usuwania. Zazwyczaj pozostaje on na miejscu około 8 godzin. Jednak ten czas może się różnić w zależności od osoby. Kiedy plaster zaczyna się odklejać należy go usunąć i zastąpić nowym. Aby łatwiej usunąć plaster, delikatnie pociągnij go równolegle do skóry.
Skład
W skład plastra wchodzi ultra cienki Hydrokoloid-075, mający zastosowanie w najnowocześniejszych, opatentowanych technologiach leczenia ran. Wykorzystanie tego materiału pozwala na tworzenie ultracienkich, elastycznych i dyskretnych opatrunków.
Sposób użycia:
Możesz stosować plastry COMPEED na każdym etapie rozwoju opryszczki. Najlepiej jednak zastosować je już przy jej pierwszych objawach, tj., gdy wystąpi uczucie mrowienia lub swędzenia.
Umyj ręce przed i po nałożeniu plastra.
Plastry należy nosić 24 godziny na dobę do momentu wyleczenia opryszczki.
Kiedy plaster samoczynnie odklei się, należy go wtedy zastąpić nowym.
Nie odklejaj plastra np. aby ułatwić dostęp powietrza do zainfekowanego miejsca. Może to przynieść efekt odwrotny do zamierzonego i może nawet wydłużyć czas leczenia. Plaster pozwala utrzymać optymalne warunki do leczenia opryszczki.